Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #47486

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 08:49:13 | #47486
Reakce na příspěvek #47485

RIP Madeleine Albright - Smrť 500 000 detí bola správna voľba za vojnu
https://www.mojevideo.sk/video/36e82/rip_madeleine_albright_smrt_500_000_deti_bola_spravna_volba_za.html



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 08:50:31 | #47487 (1)
Joe Biden se svou zahraniční politikou blíží největšímu lháři v Bílém domě - Georgi W.Bushovi...


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 08:57:29 | #47489 (2)
Americký veterán z Iraku o skutočnej povahe armády (SK HCtit)
bývalý americký vojak - "skutočný terorista som bol ja"
americká politika je zločin - RAMSEY CLARK

Jasna slova byvaleho generalniho prokuratora i ministra spravedlnosti z USA.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 09:02:16 | #47492 (3)
Madeleine Albrightová: 500.000 životů iráckých dětí "stálo za to" - za embargo vůči Iráku (1996).


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 09:04:13 | #47493 (4)

Bývalý tajomník komisie OSN: Je najvyšší čas, aby boli USA súdené v Haagu

Spojené štáty sú vinné zo zločinov proti mieru, najmä z invázie do Iraku. Treba sa zamerať aj na ich súčasné sankcie, ktoré zasiahli všetky krajiny. Povedal Alfred de Zayas, profesor medzinárodného práva na Ženevskej škole diplomacie a medzinárodných vzťahov a bývalý tajomník Komisie OSN pre ľudské práva. Podľa neho „ Demokracia v USA je prázdna škrupina, nálepka, fraška.“

Alfred de Zayas, vysoký expert OSN, nedávno tiež povedal, že z pohľadu medzinárodného práva ruské vojenské akcie na Ukrajine síce porušili Chartu OSN, ale Spojené štáty a NATO tak často historicky porušujú medzinárodné právo, že sa preto pre súčasné kroky Ruska v zmysle medzinárodného obyčajového práva vytvorili „precedensy prípustnosti“.

https://www.inenoviny.sk/byvaly-tajomnik-komisie-osn-je-najvyssi-cas-aby-boli-usa-sudene-v-haagu/



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 08:59:42 | #47491 (1)

Soudruzi zase tu šíříte lži
To co řekla M.A. , nebylo o ZABITÝCH DĚTECH, ale o mrtvých v souvislosti se sankcemi uvalenými na Irák



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 09:04:56 | #47495 (2)

Zbytecna smrt zavinena USA zlocinnou politikou !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.03.23 09:09:06 | #47497 (3)

A hodne z tech deti umreli pak i v primem dusledku samotne valky vedene USA a NATO pod falesnou zaminkou !

A tech soudruhu si nech pro sve kamarady, kteri jsou temi tvymi soudruhy v tvem hloupem naprogramovanem totalitnim jednostrannem mysleni omlouvajici zlociny toho nejhorsiho valecneho agresora, kterym jsou od 2 sv. valky prave USA a NATO.