Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #56028

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
07.08.23 10:26:47 | #56028
Reakce na příspěvek #56026

Takže opět nic k tomu, co Babiš říkal. Opět je tam požadován souhlas, takže nevím, o čem byla řeč, ale vyjádřím se k tomu, co tu bylo napsáno. Potřebovala bych vysvětlit termín - já platím, já rozhoduji. Pokud vím, Babiš byl ten, kdo stranu ANO založil, a pokud vím, strany dostávají peníze buď od sponzorů, nebo přímo od státu. A ne, není to o tom, makej a skákej, jak já písknu. Každá strana má svoje volené představitele, a vždy se domlouvají na tom, jak bude strana postupovat. Nikdy to není o jednom člověku.



| Předmět: RE: RE: RE:
07.08.23 10:54:51 | #56030 (1)

https://www.euro.cz/clanky/babis-vlastni-hnuti-ano-drzi-vsechny-jeho-ochranne-znamky-1360835/

Šéf ANO vlastní všech deset ochranných známek hnutí. Jeho členové mají používání názvu pouze v licenci.

Ze záznamů celkem deseti ochranných známek ANO je patrné, kdo je skutečným vlastníkem hnutí. Majitelem všech variant názvu hnutí ANO totiž není samotné hnutí, jak by se dalo předpokládat a jak je běžné u tradičních politických stran, ale v tomto případě je to přímo šéf hnutí Andrej Babiš.


https://www.forum24.cz/pavel-telicka-dnes-uz-je-hnuti-ano-stranou-jednoho-muze-a-jeho-prisluhovacu-ci-karieristu

Pavel Telička: Dnes už je hnutí ANO stranou jednoho muže a jeho přisluhovačů či kariéristů



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
07.08.23 11:04:51 | #56032 (2)

Ne, není stranou jednoho muže, a znovu opakuji, on tuto stranu založil. No a co říci k tomu, co Telička řekl? Co jiného by také on mohl říci, že? Je zajímavé, že ANO má nejvíce podporovatelů ze všech možných stran. A jistě to nebude proto, že v ní působí samí kariéristé a přisluhovači.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
07.08.23 11:30:20 | #56037 (3)

OK, tak holt není stranou jednoho muže *4585*

Proč asi všechny osobnosti, které z různých důvodů podporovaly Babiše, mu dávno utekly ...??
A zůstali mu tam jenom kašpaři typu Havlíčka a Schillerové, nebo Wildumetzové a Juchelky ...??