Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #61692

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
21.11.23 10:11:46 | #61692
Reakce na příspěvek #61689

Toto je model pre krajinu, ktorá má byť kolonizovaná podplácaním elity a.“ Rimania nedobývali len légiami. Oveľa viac pozemkov bolo anektovaných pokojne. Išli, podplatili miestnych náčelníkov a z náčelníkov sa stali guvernérmi rímskych provincií.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tož...
21.11.23 10:26:29 | #61698 (1)

Ano, tak to imperátoři dělají dodnes, neokolonialisté *5170* , osvědčený způsob dobývání a následného drancování kolonií.