Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #77513

Zobrazit vše


| Předmět:
18.06.26 09:05:29 | #77513

Tento příspěvek je k poslechu a možná vám udělá radost.
https://www.facebook.com/reel/3240753466104810/



| Předmět: RE:
19.06.26 09:01:01 | #77514 (1)