Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #77520

Zobrazit vše


| Předmět:
před 15 hodinami | #77520

A tohle se dle mého povedlo. Že kelnere?
https://www.facebook.com/reel/913209381460758



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #77522 (1)

přesně..... ale o tom už nikdo nepřemýšlí.... *10162*