Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #16044

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
27.04.21 15:18:08 | #16044
Reakce na příspěvek #16038

Jsou typy lidí kteří nemají svůj vlastní rozum...jsou hloupí nebo naivní a nebo teda obojí..jinak to přece není možné. Pokud by nějaký důkaz existoval tak ho s velkou radostí poskytnou celému světu...ale nemají..není co předložit.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
27.04.21 17:43:24 | #16069 (1)

Navíc to na mě dělá dojem, že informace z BISky opět někudy unikly, a proto celá ta komedie. To by potvrzovalo i to, co je napsáno v tom příspěvku, který jsem sem dala.