Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #16673

Zobrazit vše


| Předmět:
04.05.21 15:07:50 | #16673

O naší smutné roli v této kauze:
"V4 + Rakousko (neboli zmrtvýchvstalé Rakousko-Uhersko), jak tvrdím roky a lze to dohledat, má sloužit jako nárazníkové pásmo mezi Západem a RF. ČR, SR a Polsko nemá být mostem, ale hradbou, proto probíhá vyhošťování diplomatů pouze tam. Maďarsko a Rakousko se chová umírněně, protože soupeří o to, kde bude centrum řízení tohoto projektu. Proto musíme být „naočkovaní“ proti RF a musíme je k smrti nenávidět a vidět v nich hrozbu, jinak toto padá. Západ používá své lokaje, jako své „hraničáře“. Pamatujete scénu z filmu Statečné srdce? Anglický král nechce proti povstalým Skotům poslat svou elitní jízdu a tak na ně pošle pouze „slouhy“, vazaly – Iry, protože z cizího, přeci krev neteče.
Proto se Západ chová jak se chová. „Jen to těm rusákům ukažte, provokujte dál, stojíme za vámi, ale žádné kroky proti nim nepodnikneme, protože krvácet máte vy a to v našem zájmu“"



| Předmět: RE:
04.05.21 15:20:58 | #16683 (1)

občané V4 to ví... *33441* a ovčané stejně nepochopí...!!! *4511*



| Předmět: RE:
04.05.21 17:39:18 | #16699 (1)

Jsme kolonií. Ještě sem Piráti naženou imigranty na promíchání rasy a kde pak bude Česko?



| Předmět: RE: RE:
04.05.21 17:49:50 | #16704 (2)

*33767* hloubějíc než je dnes, již být nemůže... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE:
04.05.21 19:07:41 | #16708 (3)

Ale může. Teď je na pomyslné stupnici někde na sedmičce a může klesnout, společně s celou Evropou, až na jedničku, což se rovná stát se otroky muslimů, neboli islámu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 08:10:05 | #16736 (4)

Evidentně málo cestujeme a nemáme možnost srovnání.Pokaždé když jsem se vrátila z cest,byla jsem za tu naši zem vděčná. (A to kupodivu částečně i po návratu z USA,Británie a Francie.)