Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #18212

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.05.21 16:39:23 | #18216 (1)

Z toho článku cituji výše, a nic takoveho, co stojí v nadpisu, tam doslovně neni. Ten nadpis je prekroucenina, řekl toto:
Co se týká věcí spojených s vyšetřováním, prověřováním, nemůžu k tomu říkat vůbec nic. Naprosto vám rozumím, že se na to ptáte, ale jsou to informace, které jdou z úst ústavních činitelů. Já nevím, odkud se to k nim dostalo. Od nás to nebylo. Takže to nemůžu a ani nechci komentovat.

Říka, ze nevi, odkud se to k nim dostalo, ale nepopírá to, ani nepotvrzuje. Je opatrný, dava si pozor na oboji! Nerekl, ze existuje vic verzi, ale neřekl ani, ze existuje jen jedna. To říkají jen politici.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.05.21 16:42:52 | #18217 (2)

nooo ! konecne ! ,,To říkají jen politici.,, jsem rad ze jsi to konecne rekla! Takze Zeman pouze ZVANI! Jako kazdej politik!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.05.21 18:21:02 | #18224 (3)

Jenze jeho žvaněni odpovídá vic realitě, než žvanění te smečky. Dava to smysl, všechny indicie mu nahrávají. Ta verze se dvěma agenty je směšná. I ty kecy o utajeni. Kdyby to opravdu chteli utajit, tak to nejdřív dořeši, nez to pustí ven.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.05.21 18:33:26 | #18229 (4)

Zeman vždy ví o čem mluví ten to má sakra dobře srovnané v hlavě,na něho nemá žádný z těch blbounů kolem něho.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.05.21 18:21:02 | #18225 (3)

Obsah příspěvku byl smazán.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.05.21 08:09:50 | #18268 (3)

komiku... Vy byste byl móóóóóc dobrej politik...!!! *3419*