Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #18770

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.05.21 18:05:36 | #18770
Reakce na příspěvek #18765

Tak pro mě je auto moje svoboda. Mam řidičák teprve asi 15 let, predtim jsem byla odkazana na to nekoho požádat o svezení. Ten úžasný pocit vlastni nezávislosti mi stoji za to se uskromnit jinak.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.05.21 19:14:30 | #18776 (1)

To chapu, mam to taky tak, autem jezdim vetsinou jen po dalnicich, jinak na kole. Ochechuli jsem enmyslela tebe..to jen ze me to udivuje.. *4470*