Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #32351

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.08.21 17:08:23 | #32351
Reakce na příspěvek #32325

Tak to tu tedy opravdu dopadlo.

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: schválnosti, po upozornění

Uz jen samotny usmev je zde cenzurovan. Cim to jen bude. Zeby se tohle nekoho opravdu, tak velmi dotklo ?
Spravcove proc je ten usmev pro vas tak velkym problemem ? Vzdyt to neni zadne osobni napadani ani urazka kohokoliv z teto diskuse.

Nebo to snad berete jako osobni utok a mate pocit, ze by tim mohla vazne utrpet vase autorita. Co je to ale za autorita, kdyz se nekdo boji usmevu jineho cloveka ?

Skuste se prosim nad tim aspon trochu zamyslet.

*2614*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.08.21 17:11:42 | #32353 (1)

Jsi upadl, ne? Usmívej se do aleluja, ale nedávej sem bezobsazne prispevky, a respektuj pokyny spravců.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.08.21 18:34:47 | #32369 (1)

Zkus se zamyslet ty. Co nechápeš na tom, že psát tu můžeš cokoliv a kolik chceš. A když chceš tak si k tomu sázej i ty smajly. Ale samostatný smajlík je snad *7127* zbytečný.