Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #3285

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
05.07.20 17:28:25 | #3285
Reakce na příspěvek #3284

Opět nemluvíš k věci,jenom útočíš.
Byla jsem mezi prvními,kdo ty oslavy kritizoval,poukázal na "přepálenost",kerá tomu výročí činí medvědí službu.Jen jsem jako ty nechtěla spekulovat o důvodech,když jsem mohla vycházet jen z dojmů a odhadů-čemuž ty říkáš mlžení,vycházející z mojí nevědomosti.Takhle vypadá "nadpozemská trpělivost" z mojí strany.Že je to tu jako u blbejch,to máš ale naprostou pravdu.. *833*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.07.20 13:34:14 | #3286 (1)

Neuhýbej. Osočila jsi mě, že ti mám za zlé, že "nevíš". To je lež. Mám ti za zlé, že to na rovinu neřekneš. A mlžíš, překrucuješ, uhýbáš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.07.20 15:47:48 | #3297 (2)

Už se opakuješ. A- nevím- zhruba totéž,co ty. V tom případě,na základě pouhých dojmů,ale ani nic netvrdím.Pokud tomu říkáš mlžení ap. je to tvůj problém. *833*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.07.20 15:56:29 | #3300 (3)

Opakuju bezvýsledně od počátku to samé - proč prostě nenapíšeš, že nevíš, když nevíš, a místo toho uhýbáš a mlžíš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.07.20 09:16:48 | #3311 (4)

Můžeš mi vysvětlit,v čem se liší tvoje dojmologie od mého údajného uhýbání a mlžení? *29713*