Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #34530

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.08.21 22:52:05 | #34530
Reakce na příspěvek #34529

Ale srovnat to z touhle dobou kdy malá skupina se má extra dobře,zbytek jim dělá pohůnky za almužnu a všichni nosí na ksichtě hadry,protože z laboratoře unikl vir co zaplavil svět to se absolutně nedá srovnat. Kdyby tohle nkdo řekl lidem tady dejme tomu v roce 1985 tak by mu řekli že se pomátnul na rozumu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.08.21 22:57:12 | #34532 (1)

Ale tak zase na durhou stranu ten kdo má echt many v ndeštní době je zašitej někde stranou a může mít tenhle viru někde v tyči,jenom se prochází a kouká jak se ty lidi pinoží od slunka do západu *30434* *30434* *30434* Takže jako many,ty dají svobodu,kdo moc nejsou tak moc tý svobody není.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.08.21 22:57:41 | #34533 (2)