Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #38183

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.11.21 08:50:46 | #38183
Reakce na příspěvek #38175

asi bude diskuse na téma brambory-banány i tématem pro dnešní den, možná i pro další, ale já se nezúčastním...jen ještě..prosím, nepoučuj mě o významu slov v češtině a piš si jen to svoje pravdivé



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.11.21 08:57:15 | #38184 (1)

Banány a brambory jsou vděčné téma. Generace po nás budou vzpomínat na vyprávění rodičů jak chutnaly. A budou se ptát prarodičů co bylo maso.-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.11.21 09:13:44 | #38187 (2)

Nestraš... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.11.21 09:44:39 | #38188 (1)

To také nedělám. Já tě nepoučovala, naopak jsem napsala, že to jistě víš. Kdybych tě chtěla poučovat, napsala bych to tímto způsobem: Ty nevíš, že......? A ano, budu psát jen to své pravdivé, a to i v tomto případě. Jinak si myslím, že téma banánů a brambor jsme již vyčerpali. Ale je dost možné, že ho sem opět někdo vrátí.