Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #8418

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: Další z mnoha příkladů...
08.03.21 12:46:48 | #8418
Reakce na příspěvek #8411

Ti všichni mohou poděkovat slavným zvonílkům co si mysleli,že jim budou lítat pečení holubi do huby bez práce.Prý do 10 let doženeme Rakousko a Německo řval Havel s Klausem a lidi tleskali jako by rozumu pozbyli..nikdy ty *5186* *5186* *5186* to státy ČR nedožene



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Další z mnoha příkladů.…
08.03.21 12:54:32 | #8425 (1)

Ni vidíš, co nám bylo slibováno. Dokonce i to, že se nemusíme bát, že bychom měli patřit do nějakého vojenského paktu, že se nemusíme bát, že socialismus nebude pokračovat, ani o EU tehdy nikdo nemluvil. A o rozdělení státu už vůbec. A ty se divíš, že všem těm lžím lidé tehdy uvěřili? Vážně?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Další z mnoha příkladů.…
08.03.21 15:09:40 | #8457 (1)

bohužel, v té době moc lidí nevědělo, jaký zkorumpovaný kolaborant nějakej Havel je... a taky čeho je schopen... ten by za lahev chlastu vyměnil i svou manželku...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Další z mnoha…
08.03.21 18:51:14 | #8505 (2)

Havel byl naprosto neschopnou figurkou která podepsalo všechno, co mu západ podstrčil. Už se tady psalo, že ho na kolenou pohupovali okupanti v druhé světové válce.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Další z mnoha…
08.03.21 19:23:35 | #8513 (2)

Trochu brzdi, prosím, nemusíme to přehánět.
A za to, co se dělo, kdyz byl malý, opravdu nemohl.