Ted už snad bude fungovat, když tak si to zadej ručně,psát na klávesnici snad umíš https://www.cizinci.cz/web/cz/hlavni-mesto-praha
Ted už snad bude fungovat, když tak si to zadej ručně,psát na klávesnici snad umíš https://www.cizinci.cz/web/cz/hlavni-mesto-praha
Funguje. A jen tak namátkou jsou to politické neziskovky a to jen z Prahy. Pozor - a to je jen Praha !! A jak funguje financování u těchto neziskovek ? Platí je stát z nařízení EU a nebo je platí EU z EU grantů. To jsou právě ty pravě progresivistické hodnoty o kterých píši a o kterých Pavlíka,která neumí ani zadat do vyhledávače jednu větu nemá ani ponětí. Můžeme se na nějaké ty politické neziskovky podívat podrobněji,pokud je zájem :.-))))
Nechám se poučit, pokud máš ovšem PRAVDIVÉ INFORMACE a ne nějaké
vycucané z paty. 
A ty jsi hlupačka co si neumí ani zadat do vyhlávače jednu posranou větu,ale budeš se tu zasvěceně hádat o věcech o kterých nemáš ani ponětí. A když to vyhledám za tebe,protože jseš neschopná,tak se věcem kterým nerozumíš umíš jenom vysmívat.
**Jenom neziskovek na "začlenění" Ukrajinců jsou tam tuny. Služby
především pro uprchlíky z Ukrajiny
Agency for Migration and Adaptation AMIGA
(Praha 2 - psychologická pomoc)
Centrum následné podpory uprchlíků z Ukrajiny / Центр
подальшої підтримки для біженців з України
(CNPUU)
(Praha 9 - poradenství, sociální pomoc)
A to jsou právě ty pravé hodnoty EU. Na vlastní lidi eurobolševici doslova serou,ale na propramy na podporu cizinců tečou klidně miliardy. Kde mají psychologickou pomoc naši lid bez domova a nebo paradenství a sociální pomoc ? Nic nemáš ? Máš smůlu,táhni a chcípni pod mostem. Tady se pomáhá jen cizincům a migrantům ! To jsou pravé Evropské hodnoty,hodnoty Pavlínky. Nechci,díky**
Krid se angažuje na Amíkám, kde poučuje o pravidlech portálu. Zřejmě se brzo dočkáme, že bude sloužit Karolovi jako ministrant.-))))
Na to už jsem chtěla poukázat včera...z toho pramení, jak je
uvědomělý, to budu tutti rudý nok.. 

Jo takhle - to ti vadí?
Xenofobie
Chápu. Rozumím. Ale s tím ti nepomohu, zkus psychiatra.