Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #102533

Zobrazit vše


| Předmět:
20.03.26 17:13:33 | #102533

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-blizky-a-stredni-vychod-clenove-nato-jsou-zbabelci-rozciluje-se-kvuli-hormuzu-trump-40569020#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest301_local_generated_title_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

„Bez USA Je NATO Papírový Tygr! Nechtěli se připojit k boji, aby zastavili Jádrem Poháněný Írán. Ten boj je teď vojensky Vyhraný, přičemž jim hrozí velmi malé nebezpečí, a oni si stěžují na vysoké ceny ropy, které musí platit, ale nechtějí pomoci s otevřením Hormuzského průlivu, jednoduchým vojenským manévrem, který je jedinou příčinou vysokých cen ropy. Je to pro ně tak snadné s tak malým rizikem. Zbabělci, a my si to budeme Pamatovat!“ napsal svým osobitým stylem v příspěvku Trump.

Německo, Velká Británie, Francie, Itálie, Nizozemsko, Japonsko a Kanada ve čtvrtečním společném vyjádření uvedly, že se „ke vhodným snahám o zajištění bezpečného plavby Hormuzským průlivem“ připojí. Německý kancléř Friedrich Merz ovšem specifikoval, že tak učiní až po konci bojů.

HAJZL UMÍ JEN VYHROŽOVAT""



| Předmět: RE:
20.03.26 17:44:05 | #102534 (1)

https://www.denik.cz/z_domova/pozar-v-pardubicich-zbrojovka-utok-skupina-the-earthquake-faction-lpp-elbit-dron.html?utm_source=onesignal&utm_medium=referral&utm_campaign=push-notifikace&utm_content=denik-celostat

Zabezpečení zbrojovky

Páteční událost v pardubické zbrojovce vyvolává také otázky o jejím zabezpečení. Na zveřejněných videích se údajní pachatelé volně pohybují po prázdném areálu. „Vůbec to nedokážu pochopit. Ale zase na druhou stranu, když se mohli ruští agenti dostat do Vrbětic, tak proč by se jiní vetřelci nemohli dostat do zbrojovky,“ poznamenal Randák.

*4141*


| Předmět: RE: RE:
21.03.26 10:08:18 | #102549 (2)

Zabezpečení na úrovni vojenských, lépe řečeno armádních objektů je velmi nákladná záležitost. Nepřetržitá stráž, dokonalé vícenásobné ploty, psi atd, to stojí hodně peněz a ani to není zárukou ničeho. I do takto zabezpečených objektů se lze nějak dostat, to ví každý voják. Nejlépe jako zaměstnanec, či kdokoliv, kdo má přístup, leč je "zaměstnán", tedy zaplacen i někým jiným.
Stoprocentní zabezpečení nějaké soukromé firmičky u prostřed mnoha jiných je nereálná iluze.