Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #105178

Zobrazit vše


| Předmět:
04.05.26 16:35:44 | #105178

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-za-rusko-bojuji-a-umiraji-stovky-africanu-nekteri-netusi-ze-jdou-do-valky-305239#dop_ab_variant=1676531&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest310_treti_wallpaper_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Keňa a Ghana už vyzvaly ruskou armádu, aby jejich občany do války proti Ukrajině nelanařila.

Více než 1800. Tolik rekrutů z afrických zemí bojuje na Ukrajině v řadách ruské armády.

Alespoň podle odhadů ukrajinské vojenské rozvědky HUR, která svůj výpočet opírá o výpovědi informátorů v ruských ozbrojených silách a sledování komunikace ruské Federální bezpečnostní služby (FSB).

Žoldnéři pocházejí z celkem šestatřiceti afrických zemí, ne všichni se přitom domnívají, že půjdou do války.

*5679*


| Předmět: RE:
05.05.26 13:19:11 | #105200 (1)

7000 kolumbijců bojuje za ukradinu....