Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #18816

Zobrazit vše


| Předmět:
07.01.25 01:33:43 | #18816

4 ANTAGON
však pokud vidíš, je to diskuse z roku 2005 :-)))))))))))))­))))))))))))))), tedy dokonce 19 let.

nevím, ale SS se nikdy nezastával, jen wehrmachtu. a jeho znalosti byly a nejspíš jsou stále neuvěřitelné, i já jsme spíš jen četl a vstoupil jen občas. a hlavně, na všechno měl důkazy :-)))))))))))))­)))))))))))))))))))
což nebývá na internetových diskusích moc zvykem.
každopádně s tebou by nejspíš ani nediskutoval, po 5 vzájemných reakcích by na tebe nejspíš přestal reagovat a nebo jen jako já :-)))))

pokud se proti tomu nikdo vyloženě nevymezí, budu sem každý den v noci, kdy nezapomenu, dávat kousek té diskuse, zatím včetně příspěvků těch drUhých pro lepší souvislost

jo, a není to rádoby historik, ale skutečný, vystudovaný, pracující (nebo tehdy) v nějakém historickém ústavu v brně, pokud si to nepletu, specializující se právě na wehrmacht a odsun, taková docela třaskavá témata :-))))))

tebe si namaže na chleba kdykoli a poslepu :-)))))



| Předmět: RE:
07.01.25 08:03:25 | #18817 (1)

Teda já si vzpomínám že jsi svého času na svazákovi tvrdil že u Stalingradu němci vyhráli *30039*



| Předmět: RE: RE:
07.01.25 12:00:56 | #18830 (2)

???
Měl bys něco dělat se svou pamětí a nebo bájnou lhavostí :-)))))))))))))­)))))))))))

Taková slavná pro rusáka vítězná bitva :-)))))))))))))­)))))))))))))))
To bys mohl splést jen ty.

Svoji paměť jako argument nepoužívej, ju? .-)))))))))))))­))))))))))))
S tou začni, až budeš mluvit o dírách v silnici nebo vesmíru ap. :-)))



| Předmět: RE:
08.01.25 01:14:43 | #18883 (1)

Nenamaže. Pokud někdo píše vědomě že SS se ve Franci ničeho podstatného nedopustili,lže a nemá s historikem nic společného. Ten člověk,tento rádoby historik obdivující Nacistické Německo si mě nemazal na chleba tenkrát a už vůbec ne ted. A obhajoval i Waffen SS,né jen Wehrmacht,když jsme u toho. Já s ním v diskusi byl několik týdnů. Takže vím o čem mluvím. Žádných 5 reakcí,ale doslova týdny meldování ve stylu obhajoby nacistických válečných složek a to i včetně Waffen SS. A jestli tobě připadá jak fundovaný historik někdo,kdo napíše "Waffen SS se ve Francii válečných zločinů nedopustili" Tak o čem se chceš bavit ? O fundovaném historikovi ? Možná tak v tvém vesmíru. V tom mém bych ho na hodinu vyhodil z ústavu a musel by vrátit diplom,jestli vůbec nějaký kdy měl. A tvoje dojmostika jaký že to byl odborník a nebo že by si někoho namazal na chleba je mě víš kde. Jaryne...A dané tématice,jestli dovolíš něco vím a ten člověk se nezajímal o historiii té doby,kvůli zájmu o historii,ale proto že obdivoval Německý nacismus a jeho složky. Tečka.




| Předmět: RE: RE:
08.01.25 03:37:25 | #18891 (2)

No, ty se asi konečně dozvíš, co že to vlastně a o čem říkal a nebudeš si jen vymýšlet .-))))
Zatím jsi mne nepřesvědčil, že bys o něčem něco věděl na nějaké vyšší útovni .-))

co umíš nejlépe ze všech, bláblit, že ten druhý lže ap., ale nejsi schopen to nikdy doložit.

tak to klidně můžeš zkust proti lenhartovo důkazům .-))))



| Předmět: RE: RE:
08.01.25 05:21:29 | #18892 (2)

„Osoba s nejmenšími znalostmi má obvykle nejvíce co říci.“ — Murphyho zákon



| Předmět: RE: RE: RE:
08.01.25 08:50:28 | #18893 (3)