Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #28008

Zobrazit vše


| Předmět:
09.03.25 09:51:55 | #28008

Je to arogantní,nebez­pečný hajzl *2922*

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-gronsko-ziskame-tak-ci-onak-prohlasil-trump-je-pro-nej-dulezitejsi-nez-ukrajina-vysvetluje-odbornik-40511742#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest280_AI_cely_clanek_preklik_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Trump v úterý v projevu před Kongresem prohlásil, že Spojené státy dostanou Grónsko „tak nebo onak“. Jedná se přitom o autonomní území Dánského království.

„Mám tu zprávu pro úžasné obyvatele Grónska. Silně podporujeme vaše právo, abyste si mohli určit vlastní budoucnost. Pokud se tak rozhodnete, přivítáme vás mezi Spojené státy americké,“ řekl Trump před Kongresem v noci na středu.

„Potřebujeme Grónsko pro mezinárodní bezpečnost. A myslím, že ho získáme, tak či onak. Zaručíme vám bezpečí a bohatství a společně pozvedneme Grónsko do takových výšin, jaké jste si nedovedli představit,“ pronesl americký prezident.



| Předmět: RE:
09.03.25 09:54:40 | #28011 (1)

odzačátku řekl že vše bude dělat v zájmu usa
a že ho ostatní národy nezajímají



| Předmět: RE: RE:
09.03.25 10:04:03 | #28017 (2)

Je to Amík a v první řadě se musí starat o svoji zem.



| Předmět: RE: RE:
09.03.25 10:06:47 | #28021 (2)

Půjde třeba i přes mrtvoly, jen aby získal nějaké cizí území...hajzl hajzlovič. Může ještě špatně dopadnout.



| Předmět: RE: RE: RE:
09.03.25 10:16:04 | #28031 (3)

Co děla Fiala a celá ta banda..odírají z kůže své lidi a cpou do vladtních kapes a na Ukrajinu.



| Předmět: RE: RE:
09.03.25 10:57:51 | #28054 (2)

Tebe fakt baví postovat sem vyjádření nějakého neobolševistického debila z fora 24 co by chtěl určovat USA co mají dělat ?? :-))))