Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #32171

Zobrazit vše


| Předmět: RE: když brali ukrajinci práci cikánům
26.03.25 12:28:25 | #32171
Reakce na příspěvek #32115

Na dálnicích maká víc Ukrajinců jak našich taky. Češi jsou netahaví!



| Předmět: RE: RE: když brali ukrajinci práci…
26.03.25 12:29:43 | #32172 (1)

Italové mají radši Ukrajince jak Čechy. Ukrajinci neremcají, nevymýšlí píčoviny, jak se ulejt z práce a makají jak šrouby do kolika se jim nařídí.



| Předmět: RE: RE: RE: když brali ukrajinci práci…
26.03.25 12:37:15 | #32175 (2)

Proč???? Protože by je ukrajinští bossové vyhodili a skončili by na frontě.



| Předmět: RE: RE: RE: když brali ukrajinci práci…
26.03.25 12:37:54 | #32176 (2)

Viděl jsem o tom před lety pořad v TV. Reportáže z několika italských měst. Mluvili tam majitelé firem, restaurací, stavebních firem, apod. Unisono říkali, že dávají přednost Ukrajincům, že Češi jsou moc vyčůraní a neustále se snaží se šéfy nějak vyčůrat. Ukrajinci drží huby a makají a nedovolí si ani pípnout, nebo vznášet nějaký nesmyslný požadavky jako Češi. Hlavně ale jsou pracovitější, spolehlivější, makají bez remcání klidně i 14 hod denně. Češi koukají spíš vypadnout z práce dřív jak po 8 hodinách. Tak že stejný zkušenosti, jako mám s nimi já.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: když brali ukrajinci…
26.03.25 12:47:12 | #32182 (3)