Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39183

Zobrazit vše


| Předmět:
28.04.25 09:08:36 | #39183

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-moc-na-nas-spechate-tu-elektrarnu-vam-nedame-vzkazal-lavrov-americanum-40518923#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Spěch překáží „skutečné politice“, reagoval ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v rozhovoru pro CBS na výstrahu jeho amerického protějšku Marca Rubia, že se USA stáhnou z vyjednávání o míru na Ukrajině, pokud se nepodaří brzy dosáhnout nějakého výsledku. Zároveň odmítl jeden z bodů návrhu Washingtonu na ukončení konfliktu, podle kterého by Ukrajina měla dostat zpět Rusy okupovanou Záporožskou jadernou elektrárnu, ovšem provozovali by ji Američané.

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++

*23313* *23161* *33999* *17271* *7674*


| Předmět: RE:
28.04.25 09:11:24 | #39185 (1)

byznys se musí dělat rychle
problém u rusáků je že jim je jedno jestli něco trvá pět let a nebo padesát
proto se oni modernizují jen v cyklech a ne průběžně jako my
vždycky jednou za třičet čtyřicet let přijde car a rozkáže najednou desítky modernizací které často pod trestem smrti všichni musí plnit
jako když Petr Veliký najednou nařídil že všicnni musí přestat nosit vousy a dlouhé kabáty
důvod byl hygiena. ale kdo od toho dne nosil vousy, tak ho mohli zavřít a nebo pokutovat vysokou částkou



| Předmět: RE: RE:
28.04.25 14:00:05 | #39296 (2)

Tak ona někdy je tvrdá ruka zapotřebí a jinak to nejde.



| Předmět: RE: RE: RE:
28.04.25 14:04:53 | #39299 (3)

Nedbáš napomenutí??? Tu máš ban a basta fidli! V politice to samý. Ty nenecháš ty korupce??? Tu máš doživotí!
Ty neplníš svůj vlastní pol. program??? Od půlnoci máš doživotní stopku v politice na jakékoliv úrovni!
Ale jestli má někdo lepší způsob, jak lidi donutit dodržovat zákony, různá pravidla a předpisy, politickou kulturu, OK, sem s tím. A proč už to dávno nefunguje v praxi? Odpovím si sám: No protože fungovat může jen to, co píšu výš a nic jinýho!!!