Předky. Proč bohužel? Proto, že by ses mohla cítit součástí nadřazené rasy?
Předky. Proč bohužel? Proto, že by ses mohla cítit součástí nadřazené rasy?
Jak poznáš žida? Podle nosu a specifického pižma... Jako žid je hodný obdivu, že je žid nebo má obdivuhodnější vlastnosti než příslušníci jiných etnik nebo ras?
A blba poznáš podle sebevědomí . Čím blbější tím drzejší . Běž se podívat do zrcadla .
Kdo opakovaně exhibuje narážkami , zde používá bez souvislosti nějaké polské židy , jako by by Polsko byl židovský stát , nemá o slušnosti ani páru .
Největší tupci ospravedlňují napadení Ukrajiny Ruskem , že USA napadli Sadama .
Zida poznas podle oci, maji v ocich jakysi smutek, kazda generace si prinesla sebou tryzne te minule a to je v jejich ocich videt. Snad proto jsou jini, musi se spolehat sami na sebe. Vedi, ze nebudou li ostraziti, zas prijdou na radu. Jsou zkratka poznamenani minulym utrpenim..snad proto jsou i vetsinou chytri, vedi, ze vedomosti je to jedine , co si mohou vzit sebou.
má trauma ze svého posraného života sama v cizí zemi,bez přátel bez rodiny..má jen dvě kamarádky závist a lakotu.
Bud od te dobroty a mlc..neni to ani vtipne, ani to neni pravda...jedine , co je z toho patrne je, ze jsi z podobneho testa jako lihunka..proto si tak vzajemne notujete.
Vis o me hodne malo...nastesti, jinak bys vse òtocila proti me, jak jsem uz napsala, jsi neduveryhodny clovek..pysny, zavistivy, vychloubavy a nenavistny.
.jaká jsi a co v tobě je vidíme všichni jak se zde chováš a jak si na něco hraješ na co nemáš a nikdy mít nebudeš..chudinko