Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #47066

Zobrazit vše


| Předmět:
02.06.25 10:50:47 | #47066

https://www.echo24.cz/a/HvFH4/zpravy-svet-ukrajinci-neinformovali-usa-o-utoku-v-ruskem-tylu

Podle The Independent nebyla administrativa prezidenta Trumpa o útoku předem informována, což může ovlivnit probíhající diplomatická jednání mezi USA, Ukrajinou a Ruskem.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj na síti X oznámil, že mu šéf ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Vasyl Maljuk podal zprávu o vojenské operaci. Podle Zelenského jde o „naprosto brilantní výsledek“, který Ukrajina dosáhla zcela samostatně. Plánování operace trvalo jeden rok, šest měsíců a devět dní – a podle prezidenta šlo o dosud nejvzdálenější zásah ukrajinských sil. „Naši lidé, kteří se podíleli na přípravě, byli včas staženi z ruského území,“ uvedl Zelenskyj.
*4511*



| Předmět: RE:
02.06.25 11:47:44 | #47077 (1)

Washington, kde nyní uřaduje Trump a jeho administrativa si je vědomý až moc dobře, že zuřivé protiruské teroristické akce s cílem konflikt alespoń udržet organizuji vši sílou země anglosaského bloku za pomoci E. Macrona. A to vše pod práporem a sprivatizovanými národními symboly Ukrajiny, která už od r.2014 slouží jako válečné pole.




| Předmět: RE: RE:
02.06.25 19:40:54 | #47134 (2)

nevynechávej medikaci .-)))))))))))))))



| Předmět: RE:
02.06.25 11:52:33 | #47078 (1)

Jj už v ťurmě zpívají.. v ruské ťurmě aby bylo jasno.



| Předmět: RE:
02.06.25 12:00:35 | #47080 (1)

Není důvod je informovat. Ještě by to Putinovi vyzradili.