Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #47433

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.25 10:54:29 | #47433
Reakce na příspěvek #47429

Mozna ji nekde chybi urcity pragmatismus, to je lidem, jako je ona casto vlastni, vystudovala teoretickou fyziku, coz je podle me jeden z nejtezsich oboru vubec, vyzaduje velke matematicke nadani a tito lide nemaji smysl pro realitu. Cely den se zabyvaji matematickymi vzorci, ktere jini nechapou a realita jim unika. K tomu i jeji nabozenske presvedceni a vychova ke kolektivismu s ni udelalo sve, vlastni deti nemela, manzel vysokoskolsky profesor podobneho oboru a tak zili asi nejak trochu mimo bezne deni. Pro lidi s vysokou inteligenci je casto tezke resit problemy denniho zivota, jelikoz postradaji obycejnou selskou moudrost. Pravdepodobne se jedna u ni o tento pripad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.25 10:57:49 | #47435 (1)

Zrovna Einstein byl takovy typ, misto pasku v kalhotech nosil provazek a chodil bez ponozek. Ackoliv mel IQ 10, anglicky se poradne nedomluvil a propadl u maturity...to jsou ty paradoxy




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.25 11:02:24 | #47436 (1)

No,není to tak úplně jak píšeš,jak se to snažíš obhájit,že byla jen naivní. V lednu 2016 se konala demonstrace proti té migraci z řad původních Němců a policie jí rozehnala vodními děly. V lednu. Takže pro naivní Němce měli lži o "obohacení",pro ty kteří by chtěli demonstrovat měli vodní děla v lednu. A pro nelegální muslimské migranty bez dokladů měli naopak komunismus na zemi. Nebyla to naivita, jak to líčíš,byl to záměr je do Německa natahat



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.25 11:29:13 | #47442 (2)

V prvi rade Merkel, ackoliv jsem nikdy jeji symatizant nebyla, nebyla sama, rozhodoval Bundestag, rac si o tom neco precist, nez budes hazet veskerou vinu na ni. Nebo se zeptej lihunky, ona ti to jiste rada prelozi a vysvetli..mela by to predvsim vedet ona jako Nemka.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.25 11:09:38 | #47438 (1)

Pokud někdo nevidí a nechce vidět tisíce obětí i po letech a naopak radostně tomu tleská a fotí se,tak se rozhodně nejedná o naivitu a nebo intelektuální mimonství,ale o záměr. Její naivita jí rozhodně nepřikázala poslat v lednu vodní děla na lidi co tam tu nelegální pakáž nechtěli. Toto rozhodně nebyla žádná naivita ale záměr jich do Německa natahat co nejvíc



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.25 11:25:59 | #47441 (2)

Jestli myslis to selfie, pak to bylo hned na zacatku. Kam je meli asi tak poslat ? Jjeich domovske zeme je zpaty nechtely...pomohla Madarsku, na to se rado zapomina, ze?