Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #50907

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.25 20:02:07 | #50907
Reakce na příspěvek #50903

Jardíku , když už máš připomínky , musíš rozumět textu . Tvoje kamarádka Nataša u Potui obhajovala kvidovo ohrožení strategické bezpečnosti a najednou si Rusko nikdo nedovolí napadnout , protože má má jádro . Tak proč okupuje Ukrajinu , která mu ničím nehrozí ? Rozum si potratil , protože meleš o něčem jiném , než Nataše vyčítám . Navíc nemám čas se s tebou vybavovat .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.25 20:26:43 | #50908 (1)

No já se tě o to neprosím😎



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.25 20:29:08 | #50910 (1)

Mne fascinovalo vyjádření ruského mluvčího k bombardování itánu :
"Bombardování suverenní země je v rozporu s mezinárodním právem."

Upadla mi brada i s půlkou hlavy .)))))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.25 22:16:51 | #50980 (2)

no bať, to říká ruská teroristická svině, bere si do huby mezinárodní právo...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.25 08:09:57 | #51005 (2)

Přesně , odvolávat se na mezinárodní právo po třech letech okupace Ukrajiny za účelem denacifikace vyžaduje notnou dávku cynické kluzké falše . Bude i zajímavé sledovat veletoč , jakým se poperou hlasití vítači "peacemakera Kačera" , čekatele na Nobelovu cenu míru , který konečně vnesl racionalitu do euroatlanickych vztahů a ukáznil evropské libtardy , když sliboval ukončit konflikt na Ukrajině do 24 hodin a se chová skoro opačně . *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.25 22:15:18 | #50979 (1)

tihle idioti nikdy rozum neměli...