Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #56457

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.07.25 13:05:04 | #56457
Reakce na příspěvek #56456

Tedy jak již léta píšu,pokud mohlo vzniknout Kosovo, může na celičkém světě vzniknout cokoli a kdekoli
👍👍
USA a svododný svět,udělali z mezinárodního práva trhací kalendář.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.07.25 13:05:42 | #56458 (1)

A spolu s Izraelem v tom zdárně pokračují.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.07.25 13:11:02 | #56460 (2)

V budoucnu mám v plánu bojovat za vyhlášení samostatné republiky Pálava.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.07.25 14:26:24 | #56520 (1)

to nehraje roli. ikoli, to je lež.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.07.25 16:02:59 | #56624 (1)

Jenomže srovnáváš nesrovnatelné ! V Kosovu probíhaly etnické čistky mez Albánci a Srby , hrozil zásah srbské armády , která si dělala z mírových sborů OSN srandu. Získání samostatnosti bylo do budoucna nejlepší možné řešení.
Zatímco Krym bylo poklidným územím Ukrajiny a Rusko jej anektovalo přesto , že r.91 podepsalo smlouvu, která mj. garantovala nedotknutelnost společné hranice.
Ani podle ukrajinské ústavy nelze na základě místního referenda měnit hranice státu !