Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #57986

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.07.25 13:03:55 | #57986
Reakce na příspěvek #57984

Jeď už ty jogurte ,bo dnes už nic nevyděláš *16449*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
28.07.25 13:12:23 | #57990 (1)

Neprodávám jogurty. Tobě již diagnostikovali Alzheimera, nebo nerozumíš psanému textu? Již několikrát jsem ti na tuto tvoji ,,představu" o mne odpověděl.
Ale pokud opravdu trpíš nějakými bludy, či zapomínáš, máš zřejmě duševní chorobu. Pokud to bude Alzheimer, ten je nevyléčitelný. Můžeš třeba zkusit hrát třeba Pexeso, to se ti bude v Alzheimer centru určitě hodit a procvičíš si svou paměť. *18795*