Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #64429

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.08.25 08:31:39 | #64429
Reakce na příspěvek #64427

Taky ji mám na zahradě. Sice je sdílená. Pavouci, ploštice , škvoři. Musím ji vystříkávat biolitem aby tam tolik nelezli. I vosy tam chtěly mít hnízdo. Jak tam tolik nejezdím mají volné působiště.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.08.25 08:38:21 | #64432 (1)

V létě příjemně lechtají mouchy na zadku. To balkoňáci neznají.-) Úplně vidím Putina jak se Zelenskyj sedí vedle sebe na latríně a burčák jim jde spodem aj vrchem.-))))) Oba zesraní jak vějíce.-)))))))