Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #67691

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: kdo nakoupil ty bitcoiny
03.09.25 23:43:25 | #67691
Reakce na příspěvek #67686

Tady jeden
Lukáš Bartušek totiž nikdy nepodnikal ani nepůsobil jako OSVČ a v době nákupu bitcoinů i podpisu darovací smlouvy byl v Curychu, předtím v únoru roku 2025 pobýval střídavě v Panamě a Argentině. 31letý Barušek zaplatil Ministerstvu spravedlnosti celkem 438 milionů korun a na bitcoinech rezortu Pavla Blažka náležitě vydělal - kde vzal takovou sumu a využil ke koupi legální prostředky?



| Předmět: RE: RE: RE: kdo nakoupil ty bitcoiny
03.09.25 23:44:20 | #67692 (1)

Tadt druhý
Přiznám se, že jsem teď trochu překvapený, že bitcoiny nebyly zabavené, ale získal je stát darem od kontroverzní osoby,“ řekl pro SZ Byznys Pavel Stehno, generální ředitel kryptoměnového fondu Sigil, který byl jedním z kupujících.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: kdo nakoupil ty bitcoiny
03.09.25 23:44:48 | #67693 (2)

Tady třetí
„O původu bitcoinů jsme nic nevěděli,“ uvedl také další kupující Ondřej Šťastný z firmy Akcent Praha Group. Dodal, že o žádných krocích ze strany policie neví.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: kdo nakoupil ty…
03.09.25 23:45:38 | #67694 (3)

To jsou asi ti co koupili nejvíc. Jinak desítky menších investorů