Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #69162

Zobrazit vše


| Předmět: Záporožská jaderná elektrárna je v…
09.09.25 18:32:37 | #69162

Záporožská jaderná elektrárna je v nebezpečí, varuje MAAE
Dnes 9. 9., 8:58

Zajištění bezpečnosti v odstavené Záporožské jaderné elektrárně (ZAES) není dobré, uvedl generální tajemník Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi. Do areálu elektrárny vede jediné fungující elektrické vedení, které ji zásobuje proudem, v okolí přitom pokračují útoky. Není splněno šest ze sedmi pilířů bezpečnosti jaderné elektrárny ve válečné oblasti.
„Bezpečnostní situace v Záporožské jaderné elektrárně zůstává vratká. Šest ze sedmi pilířů je ohroženo. Zůstalo jen jediné elektrické vedení mimo areál, což přestavuje závažné bezpečnostní riziko,“ sdělil Grossi v pondělí. Dodal, že všech šest reaktorů je odstaveno a za stávající situace nemůže být žádný bezpečně spuštěn.

„Hladina vody v chladicí nádrži klesla na 13,4 metru, což se blíží hranici dvanácti metrů, pod kterou selžou chladicí systémy.

Ruské útoky na Záporožskou oblast přitom neustávají. V noci na úterý jí opět otřásaly výbuchy. Po půlnoci nad její severní částí letěly drony směrem na západ. Náčelník záporožské vojensko-civilní správy informoval v 0:48 o explozích. Následně dodal, že šlo o výbuchy dopadajících dronů.

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-zaporozska-jaderna-elektrarna-je-v-nebezpeci-varovala-maae-utoky-v-okoli-pokracuji-40537816#utm_content=ribbonnews&utm_term=z%C3%A1poro%C5%BEsk%C3%A1%20elektr%C3%A1rna&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Za mne velmi nebezpečná situace. Co myslíte vy ostatní?



| Předmět: RE: Záporožská jaderná elektrárna je v…
09.09.25 18:56:27 | #69166 (1)

to už je holt život, edo



| Předmět: RE: RE: Záporožská jaderná elektrárna…
10.09.25 05:55:26 | #69194 (2)

Pepane, můžeš si toho svého imaginárního, vysněného Edu řešit s psychiatrem na konzultaci? Nemusíš zde všem ukazovat, že máš schizofrenii a opět všude vidíš Edu. *33957* *3202*