Opakuji, není to právně závazné a není to nadřazeno britským soudům a zákonům. To v žádném případě.
Opakuji, není to právně závazné a není to nadřazeno britským soudům a zákonům. To v žádném případě.
Není tam, protože tam nevládne islám. Jestli nějaká partička praktikuje šaríu, je to protizákonné. Píšeš bludy.
Paralelní právní systém šaría již plně uznávají země jako
Rakousko, Německo, Švédsko či Velká Británie, ale na jeho základě již
padl rozsudek dokonce i u Evropského soudu pro lidská práva.

Vůbec se nějakým bramborovým trhovcem nebav, je to ignorantskej balvan
kterej umí akorát vážit erteple a bonzovat!

Jak to Funguje?...a navíc by mě zajímalo kdo by schválil hentu šarmu tady?...myslím si že normální lidi ne...
Piráti a Topkaři jako Svetrana všemi deseti a za dobrej bakšiš i spousta
jinejch, Dyk Rakušák nám zajistil solidní přísun EU přidělovanýho
čmoudstva, o tom nevíš?? 
Kdybys nekecal, Nemecko islamske pravo neuznava, v nekterem pripade ,pokud se tyka majetku, se muze shodovat.. vymyslis siblbosti..
Samozřejmě , je to žalud . Právní odborníci tvrdí , že použití islamskeho prava je legitimní , pokud se něm smluvní strany dohodly a nejsou porušeny RAKOUSKÉ PRÁVNÍ PRINCIPY . Viz článek .
Samozřejmě Oxyblbounku, že nikdo netvrdí, že všude v EU kde platí římské právo tak bylo nahrazeno šaria ale šaria už v mnoha zemích platí paralelně s právem těchto zemí. Zatím nikdo nikomu neusekl ruku za čórku ani nekamenoval nevěrnou ženskou jako by chtěl vejmastek Klofan ale šaria rozsudky jsou uznávány takže PLATÍ a budou tam kde je začmoudíno platit čím dál víc....u musulmanů a to tam ani šaria platit nemusí dítě VŽDY patří otci a je tu zaděláno na průser kterej si vy liberasti ani neuvědomujete, viď Roleto?
tebe měl někdo pořádně fláknout kamenem dle židovského práva, žalude...
Takže kamenování máte v právu ale svalujete to na muslimáka
.....jak báječné 
Tak koukám - že rád rozdáváš rány. Garantuju ti - že budeš byt jak
žito.

V Malaisii nebo Indonésii jsem se vožral jak a kdy jsem chtěl, jak v
resauraci tam u báru na pláži Oxyblbečku, je vidět, že si v prdeli byl a
hovno viděl, malej!

Jj, byl jsem nejdál tři vesnice odsud a všude se jinak jedlo a jinak pilo
. Jen se divím , že tě např. v Bruneji ještě nevykastrovali .

Daniel Landa alias Žito,no ten by měl za ty kecy dostat to máš pravdu.

Kdyby musulmani četli , že říkáš , že státy v EU plně uznávají paralelní právní systém šarija , pak by tě , žaloudku , museli ukamenovat močovými kameny ........ To tvoje paralelní právo šarija nikde nesmí PORUSOVAT PRÁVNÍ PRINCIPY TÉ , KTERÉ ZEMĚ . 🤟
To blbecku nevím kde , tak nám to popovidej . Strašíš něčím co se
týká nějakých majetkových sporů , neporušujíci právo země . Hlavně
nepiš , že platí plně . 