Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #84714

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
21.11.25 13:57:29 | #84714
Reakce na příspěvek #84712

Pokud ti takhle něco chodí, znamená to jenom že jsi v minulosti něco objednala na nějakém asijském tržišti. Ti si pak přeprodávají adresy mezi sebou. Samozřejmě že tu databázi koupí i podvodníci. To je známo již hodně let Proto soudní lidé nic neobjednávají na TEMU a podobných tržištích. Ten, kdo neodolá a nakoupí, se pak nemůže divit.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.11.25 14:59:14 | #84715 (1)

Já na TEMU nic neobjednávám,brácha jo a ten nemá problémy. Většinou objednávám na jaře rostliny a v mediashopu určité věci. U šikmookých jsem ještě nic neobjednala. Víš co lidí už dostalo neobjednané balíky *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.11.25 16:01:45 | #84719 (2)

Mediashop?
Tak to jo.
Pak se nediv.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.11.25 16:40:56 | #84722 (3)

Já jsem však s mediashopem spokojená..Občas si něco u nich objednám a je to v pohodě.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.11.25 15:11:44 | #84717 (1)

https://podvodnabazaru.cz/podvod/17885

..co flek se mrknu do mejlu, jesli mi nějaký šmejd něco neposílá. Poliši určo o tomhle podvodu ví , ale nic nepodnikají. Pokud lidi začnou víc odmítat neobjednané balíčky, tak ti zmetci si snad uvědomí, že jejich snaha vytahat z lidí prachy, je marná. Musí se však lidi v rodině domluvit, aby některý z nich nepřebral balíček, když ten druhý nebude doma,.