Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #88431

Zobrazit vše


| Předmět:
12.12.25 21:15:00 | #88431

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-putinuv-opily-vojak-zabil-autem-dve-ruske-divky-jsou-mrtve-proc-bych-se-omlouval-rekl-u-soudu-40553162#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Pohotovost na opilé řidiče nefungovala

Slobodjan se Revdou v autě proháněl pod vlivem drog a alkoholu od chvíle, kdy se vrátil, vypověděli místní obyvatelé. Uvedli, že muže mnohokrát za chování na silnici napomenuli, pro bezpečnost ale kromě přihlížení nic neudělali.

„Je to naše vlastní vina. Jezdil po městě takhle několik dní. Ale nikdo nic neudělal. Mysleli jsme si, že nikdy nevíš, kolik takových hlupáků je. A takto to skončilo,“ uvedl jeden z nich

Pak začali zveřejňovat videa, jak byl před nehodou bezohledný, jak se v autě rychle projížděl i po soukromém pozemku. Na videu za ním křičí: Chodí tady děti. „Spěchá, je mu to jedno. A nikdo si nikde nestěžoval,“ uvedla ve shodě s dalšími jedna z obyvatelek.

Válka z některých udělá zrůdy. *11435* *6927*



| Předmět: RE:
12.12.25 21:28:22 | #88432 (1)
I my máme své celebrity.


| Předmět: RE:
13.12.25 08:02:06 | #88469 (1)

Do toho bych válku netahal, to se může stát kdekoliv.
Když je někdo vymaštěný, je mu jedno, jestli je válka nebo ne.