Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #94847

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Referendum o Jardíkovi
11.01.26 10:14:21 | #94847
Reakce na příspěvek #94842

Mně osobně to nevadí, Mám možnost takový odkaz neotevřít -. nikdo mne k tomu nenutí.
Nikdo mne ani nenutí to komentovat. Prostě si toho nevšímám.
Co mně osobně vadí daleko víc jsou takové ty cancy o porušování pravidel a stále se opakující osobní napadání. Kdyby to bylo aspoň vtipné! Aby se bylo čemu zasmát! Ale jak je to stále stejné, nicneříkající, tak je to otravné.

Ty si dělej co chceš, klidně to řeš s Lurym nebo na lampárně - je to tvůj boj. *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: Referendum o Jardíkovi
11.01.26 10:26:35 | #94856 (1)

Abychom tuhle místnost spravovali podle pravidel, tak bychom měli mazat každý příspěvek, ve kterém bude někdo hrubě urážet druhého nebo jeho rodinu. Jinak se to může otočit proti nám. Jaký máš na to názor???



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Referendum o Jardíkovi
11.01.26 10:36:58 | #94870 (2)

Komu se tady nelíbí ať sem neleze? No, ta by fungovat mohlo.....

(všímáš si, že těch "hádavých", těch, kdo mají potřebu se za každou cenu s někým hádat, je tady daleko víc mužů než žen? Ženské, co tady chodí, spíš umí být nad věcí než chlapi *27179* *27179* *27179* *27179* )



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Referendum o…
11.01.26 10:46:00 | #94878 (3)

A to je podezřelé😎