O tom se už napsalo hodně nebudu se opakovat bylo lépe a ve všem,jen ve stručnosti byla práce,podniky měli byty,byty,byli jesle,školky..všichni museli pracovat kdo nepracoval seděl v base..atd.
Napíšu to jinak: dneska pšenka nekvete líným a neschopným. Těm, co SE
NESNAŽÍ postarat se o sebe SAMI a jenom čekají, co jim stát zařídí a
dá.
Co si doma otevřou pivo v akci a jenom nadávají. Kdo se stará, má se dnes
daleko lépe než dřív.
(jenom perlička - kdo z nás měl za komančů telefon? I ve městech byly
pořadníky, na venkově jenom podniky nebo telefonní budky. Dnes má telefon
každý puberťák a i někteří prvňáci)
Jak dlouho jsi musela pracovat než jsi ušetřila na televizi? Pračku?
Auto?
Tato paní chodí provokovat po všech místnostech,už ji všude vyhánějí,ví jen co ji ukážou ve zprávách, doma se bojí vylézt na ulici jen obejde se psem bytovku a reje a reje jak ty....v lese
My to víme, známe ji už delší dobu

inu..... no, tohle je asi její největší problém:
Chodíš diskutovat nebo vymýšlet drby a pomlouvat..? Máš něco k danému tématu ?Co ty o mě víš kam chodím nebo né..myslíš,že správcové tě nechají osobně napadat a lhát ?
Nevymýšlím drby na rozdíl od vás ...vykám když člověka pořádně neznám.Nesmíte o sobě tolik psát.Je mi skoro 70 jsem tedy v penzi a mám se dobře,líp jak se měli důchodci před revolucí.Vnoučata mám školou povinné,děti mají práci dobře celkem placenou a co si všechno pořídily do dneška ,vy jste si nepořídila ani v Německu za 20 let.Peníze jsou třeba ,ale nejsou všechno.My Češi máme na prvním místě zdraví a rodinnou pohodu,vy v Německu jen aroganci ...Nemá cenu s vámi diskutovat,jen si sem správcová pustila pěknou škodnou.
Nezajímá mě tvůj životopis a ani si s tebou psát nechci,nesnážím lháře a drbny chlapy.Už na mě nereaguj..hraješ na slušnáka s vykáním a drbeš mě a nic nevíš ty snad chodíš venčit psa semnou ? A vůbec nevšímej si mě !
Takhle si představujete diskusi po německu? Kam se na vás hrabu,jak dovedete lhát a pomlouvat našeho nejlepšího prezidenta v historii Česka.
Nooo dobře,zanedlouho uvidíš...čin čertu dobře,peklem se ti odmění.
Nemusela..byly novomanželské půjčky,něco jsme měli našetřeno a okamžitě zařídili podnikový 3+1 nájem 343 Kčs + inkaso. Víš kolik v česku vydělá třeba bankéř,učitel a nebo dělník třeba v pekárně ?A to nejsou lidi kteří se válí doma a byli by neschopní.Velká chyba že mají mobily malé děcka..,že to rodiče dovolí..k čemu jim jsou ..tam se učí střílečky a jiné ptákoviny.Ty nevíš co dělají děcka,že jsou různé výzvy kde žerou prášky,fetují ,roupama neví co dělat ? Já taky vyrostla v horské vesničce vím jak se nám žilo..měli jsme štastné dětství i bez mobilu.