onen údajný zákazník jistotu, že všechna vajíčka rozbili zákazníci? Jak by to vůbec dokázali? Spíš bych řekl, že si článek objednal a zaplatil market, aby rozbitá vejce svedl na zákazníky. K rozbití spíše dochází při přepravě a při vyskladňování vajec. Desítky kartonů spadnou na zem a neštěstí je na světě. Když beru do ruky plato s vejci, nemám šanci je rozbít. Muselo by mi upadnout a to ještě na hranu. Tu a tam možná extrémně ničemný zákazník rozbije vejce v balení po 10 ks. Tomu bych věřil. Pokud ale ten mudrlant z článku opravdu narazil na velký počet rozbitých vajec v mnoha baleních, k tomu muselo dojít jedině při neopatrném zacházení při přepravě nebo ve skladu marketu. https://www.kupi.cz/magazin/clanek/42015-rozbita-vajicka-zakaznici-1?sznclid=awIPVlpeX19bXlJSW15SU1JdXF9SU1xfFx9WWl5fX1lSWFNeXUVeUlkXHw5WWlxcWFpYW1NcX0VbXVoXCFYpKF5dUlouWV0uWFpcXlNSLyhdXy9YKC0uL1opW1NdKQ&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=UFtuCAliUZb-202603100827&dop_id=271634273
Předmět diskuze:
O politice i životě obecně.
Upozorňuji:
Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

