Rozcestník >> Politika >> Krudox Kruo

Informace

Název: Krudox Kruo
Kategorie: Politika
Založil: krudox
Správci: krudox , Pavla119
Založeno: 15.01.2026 23:17
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 27296x
Příspěvků:
1189

Toto téma sledují (12):


Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #372

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.01.26 12:39:11 | #372
Reakce na příspěvek #365

No tak u nás v rodině, sousedi, známí atd., prostě lidi které znám, tak auto mají a jejich děti rovněž.
A u nás v rodině je tradice: Jak je ti 18 let, hned řidičák a jezdíš. Není na co čekat. I já jsem jezdil ve čtvrťáku do Brna do školy z Jihlavy svým, tehdy prvním autem. A od té doby mám vždy své auto. Bez něj si ani nedokáži představit život.

V České republice je registrováno zhruba 6,6 milionu osobních automobilů (osobních vozidel kategorie M1) – přesněji cca 6 638 172 vozů k 1. lednu 2025 podle dat z Ročenky dopravy ČR.

Takže logicky těm kteří řídit nemohou (nemají ještě věk na řidičák, či již naopak díky zdravotním komplikacím řidit nemohou atd.), tak dnes v ČR má opravdu kdo může své auto.


 #365 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.01.26 12:44:31 | #375 (1)

Verim , ze to tak je, auto je ale stale jeste prestizni zalezitost, bylo tomu tak vzdy, tady tomu ale tak neni, lidi davaji prednost malym autum a nezalezi na tom, jak auto vypada a kolik stalo.. o autech se ani nemluvi...vubec se nemluvi o tom, kdo co vlastni, ani jake ma postaveni, na spouste domech je napsan pouze monogram a uz vubec ne titul.


 #372