Někdo kritizuje? 
Část UA opozice ( kolaboranti)
Rusko
Někteří republikáni v USA
A kkti z ČR , mluvící o nelegitimitě vedení UA . 
Pokud píšeš v jednom nedávnem prispevku o odebírání volebního prava
na Ukrajině , potom tě lue zařadit do poslední kategorie . 
Máš problém porozumět nebo čteš jen poslední komentář. Kontext byl to, že Krudox si povzdechl, že by bylo fajn, kdyby měli volební právo jenom ti, kdo volí jako on. Na to jsem reagoval, že by byl spokojen v Rusku, (kde si na volby jen hrají,) nebo na Ukrajině, (kde nejsou vůbec.) Nijak blíž jsem ruské a ukrajinské volební zvyky nehodnotil, jestli jsou dobré nebo špatné, jenom že by se to líbilo Krudoxovi. Proto mi nemusíš vysvětlovat, proč je v Rusku či na Ukrajině dobře, že to mají tak a tak, o tom jsem vůbec nemluvil.
Citace - "jestli to myslíš vážně s tim odebiranim volebního prava, tak
by se ti libilo v Rusku nebo na Ukrajině" .
Tak tady nemel o porozumění textu,, když sam explicitně tvrdíš , ze na
Ukrajině je volební právo někomu odebíráno , ač to nelze z bezpečnostně
organizačních důvodů zorganizovat . 
Jo ale Krudoxovi by se to líbilo, kdyby to tak bylo i tady. Kdyby vládl věčně Fiala s Pětikolkou.
Takže ty lžeš o nelegitimním odebírání volebního práva na Ukrajině
a aby ses z toho dostal , obviníš Krudoxe .
Fajront
lžeš, já jsem napsal, že volební právo by nemuseli mít hlupáci, ne
že kdo volí jako já...
protože díky hlupákům jsme tam kde jsme, vláda národní ostudy...
Piráty volí hlupáci, tudíž bys neměl volit ty. Neříkám, že jsi hlupák ty, ale že volíš stranu, kterou volí hlupáci.
jdi do řiti, hlupáci volí zloděje a podvoníka babiše... 
Piráti jsou jedinou stranou, která nemá žádné kmotry v pozadí...
jediný? a co třeba to, že nevytunelovali, neukradli žádnou firmu? tak jako to umí babiš...
Protože se k tomu jednak nedosti a druháku už není co tumelovat. Posrali digitalizaci, dopravu po Praze, nemají jine téma než Babiš
a kdo něco neposral? zvlášť když jiní házejí klacky pod nohy...
do zákulisí nevidíš...
Tak jasný jenže tohle není jen o hazeni klacku pod nohy. Ten člověk musí mít nějaké znalosti v tom co dělá.
To je ta chyba lidí, protože na ten bordel za vlády, které byli před
Fialem, který je potřeba odstranit, nestačí jedno volební období - lidi
jsou nedočkaví,

Uvidíme jestli se Babiš aspoň trochu poučil. Ale zatím to tak nevypadá,
naopak, že zase povede stát do pekel. 
Jenže nic takového dělat nemůžeš. Minimálně bys tím porušil ústavu a listinu základních práv a svobod
To není bohužel ale dobře. Vždyť ani tvůj názor nemusí být pro druhého správný.
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: tady se nepávkuje, jasný?