occiden Jak si pletes slovo kolaborandt tak si pletes slovo okupant -- Kolaborat je ten kdo je z jinym proti bvlastnim - okupant neni ten ktery pomaha svemu lidu jinde aby mu nebylo ublizovano to je osvoboditel.
occiden Jak si pletes slovo kolaborandt tak si pletes slovo okupant -- Kolaborat je ten kdo je z jinym proti bvlastnim - okupant neni ten ktery pomaha svemu lidu jinde aby mu nebylo ublizovano to je osvoboditel.
Koho dnes , po čtyřech letech , ruská rudá armáda osvobozuje , blbe ?

occidet - zase nechapes -- rusove osvobozuji svuj narod co zil na ukrajine -
kdtery ukrajinci zacali pronasledovat - zakazali jim vlasni rec - nesmeli mit
riske pasy a trvale bydliste na ukrajine nemohli nikam vycestovat pouze do ruska
- zacali je vyhanet do Donbasu a Luhanska
kde nane utocila vojenska armada ukrajinska - Bylo tam zakazano dokonce i volit
- Takze exprezident Zelenskyj tam nebyl zvolen
-- JInak jsem blb a ty se nemusis chovat jako papousek a porad to same dokola -
jsi blb - jsem mne to nevadi - Ti nesahan ani ke kotnikum.
Koho dnes , čtyři roky po osvobození svych ruskych soukmenovců , denním i nočnim bombardováním a zabíjením ukrajinskych vojaků i civilistů , okupanti posvobozuji ? BLBE !
occident koukam, ze blbcovi neveris :-))) hlavne nemuzes pochopit -- To je kvuli tomu aby se to podruhe nestalo a hlavne aby ukrajina nevstopila do NATO ktere je cele prohnile a na dvore maji hodne prazdnych fekalu - To same jako v Bruselu pred EU
occident - promin blb uz musi odejiot -- je to tady -- raduj se s vitezstvi nad blbem :-)))
K čemu je Ukrajině NATO? Stejně ji nikdo z členů nepomůže nikdo nechce 3ww.
Při cvičení NATO, kdy Ukrajina byla nepřítel Ukrajina
zvítězila. 
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/tvrdy-naraz-pri-cviceni-nato-ukrajinci-rozdrtili-dva-prapory-aliance-za-jediny-den/r~aaa297a559d70b0ed3f4f7f67f8e3f91/

Se raduješ, že by Úkáčka porazily NATO? Jenom si zahrávejte a Zelenej je na nás pošle, už vyhrožuje Maďarsku.
neporazili, ale v rámci cvičení se osvědčili jako připravenější, bodejď, když jsou pořád v akci...
Oni jsou tak primitivní, že se umí jen rvát, jinak jsou k úplnému
hovnu... 
Cim to je, ze si mnozi Cesi o sobe mysli, ze vsechny ostatni narody jsou
blbejsi? V kazdem narode je rozlozeni inteligence ..viz Gaussova krivka. 
Blbečku, se všeho chystáš jak hovno košile, já ti to připomenu, až ty
budeš sekat pravopisné chyby, což je u tebe běžné....jsi zrovna takový
primitiv jako ta tvá ukáčka .... 
Můžeš reálně zdůvodnit tuto svoji primitivní reakci? 
Máš nějaký relevantní důkaz, že jsou Ukrajinci primitivové?? 
Víš o tom, že Ukrajinci, přinášejí do rozpočtu miliardy a obsazují
volná místa na pozicích, kde se české ručičky mění na lachtaní
ploutve, protože ty profese nechtějí dělat??? 

https://www.facebook.com/reel/3226657667633704/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Režišér po pornoherci z NDR nevyžaduje správně vyslovovat er .

https://www.facebook.com/reel/968383139466803/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Je to ale slepičí prdelka .

Slepici prdelka - rodiste budouci slepici generace a nejchutnejsi cast pro nas normalni lidi k jidlu.
Chlapče, chlapče , ty máš divnou chuť , u nás biskupa nežere ani pes .

occident - ani pes :-))) biskup neni prdelka slepise ale neco jako psi ocas - occidente
A tak si u nás žijeme , prej nám ulevili v placení a ve skutečnosti
platíme ještě vice .

https://www.facebook.com/reel/922060873786208/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Že je hanba nefackuje volat po rovnosti před zákonem jen pár dní potom ,
co hlasovali proti vydání pana Bureše a poslance Pitomia . 
Jj , oni jsou ti rusi tak primitivní , že i anšlus Ukrajiny plánovali podle Hitlerova mustru .
https://www.facebook.com/reel/1271872818454824/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Co to plácáš? 
To jen ukázalo, že NATO se neposouvá/zaostává a potřebuje čerpat ze
zkušeností Ukrajinců z bojů proti RuSSku.

Nejhorší je, že nemám potuchy, na co mi odpovídáš, protože už jsem
si vzal večerní léky a mám vygumovanej mozek. 
occident - kdyz zidi ( nic proti zidum jako takovym mam kamaradi i kamaradky
zidi super lidi) spolecne s USA zacnou bombardovat a vrazdit lidi v Iranu jenom
proto, ze by mohli mit atomovku a ublizit jim - Vrazdi tam civilisti zeny a deti
kvuli tomu , ze by mohli jim iblizit -
Ted chce Putin poslat Iranu dromy -- neco jako kdyz NATO posilalo zbrane a
munici s polecne s CR ukrajincum
Všichni jsou super lidi , jak Ukrajinci tak židi , ale hned vzápětí jim dáš ránu , že jsou vrazi . Dyť ty jsi falešný jak blahobyt na ruském venkově .
Jinak nevím , proč píšeš mně , že jeden diktátor (putin) , chce poslat droNNNNy jinému diktátorskému režimu (Írán). A k nim patří i ten třetí , pomerančový Donkey .
Kolaborant jsi ty , protože vědomě spolupracuješ svými slinty s ruským okupantem proti zájmům občanů , většiny české (kromě komunistů , SPD či podobných úchylů )
Nevíš co je kolaborant ani okupant . Dokonce jsi schopen označit ruského
okupanta na Ukrajině za osvoboditele . To už je deviace .
