My , co jsme všechno věděli , my jsme v oslý lavici seděli .

My , co jsme všechno věděli , my jsme v oslý lavici seděli .

Blbečku, se všeho chystáš jak hovno košile, já ti to připomenu, až ty
budeš sekat pravopisné chyby, což je u tebe běžné....jsi zrovna takový
primitiv jako ta tvá ukáčka .... 
Můžeš reálně zdůvodnit tuto svoji primitivní reakci? 
Máš nějaký relevantní důkaz, že jsou Ukrajinci primitivové?? 
Víš o tom, že Ukrajinci, přinášejí do rozpočtu miliardy a obsazují
volná místa na pozicích, kde se české ručičky mění na lachtaní
ploutve, protože ty profese nechtějí dělat??? 

https://www.facebook.com/reel/3226657667633704/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Režišér po pornoherci z NDR nevyžaduje správně vyslovovat er .

https://www.facebook.com/reel/968383139466803/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Je to ale slepičí prdelka .

Slepici prdelka - rodiste budouci slepici generace a nejchutnejsi cast pro nas normalni lidi k jidlu.
Chlapče, chlapče , ty máš divnou chuť , u nás biskupa nežere ani pes .

occident - ani pes :-))) biskup neni prdelka slepise ale neco jako psi ocas - occidente
A tak si u nás žijeme , prej nám ulevili v placení a ve skutečnosti
platíme ještě vice .

https://www.facebook.com/reel/922060873786208/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Že je hanba nefackuje volat po rovnosti před zákonem jen pár dní potom ,
co hlasovali proti vydání pana Bureše a poslance Pitomia . 