"Až začnu psát o "spojení se všech do jedné odholané fronty," "o cizích záškodnících" a "o chrabrém boji někoho" a že ho musíme bezmezně podporovat a další a další vysloveně žvásty jak z 50.tek,tak dej vědět. Krudoxi - napadenej byl kde kdo,vole. Írák,Jugoslávie atd,atd.ale tehdy jste takový kecy neměli. To vaše svaté odhodlání je jenom a jenom proto že nenávidíte Rusko už od komančů. A tom to je. Ale mě je vaše nanávist k Rusku u prdele,jste jenom falešní moralisti a pokrytci."
Předmět diskuze:
O politice i životě obecně.
Upozorňuji:
Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.
