Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #4674

Zobrazit vše


| Předmět:
28.03.26 09:04:50 | #4674

Idiom slepičí prdelka je v překladu pro maory nekdo , kdo všechno ještě vyprdolí za tepla . Ja zase vím , co je cauda equina , ale koně u vas asi nejsou původní . *34711*



| Předmět: RE:
28.03.26 09:07:25 | #4675 (1)

Occident zato u vas ano - kun pochazi pokud vim z kaukazu z ruska -- nic proyi konum ani cechu mam rad oboje



| Předmět: RE: RE:
28.03.26 09:13:27 | #4676 (2)

Kiviboji , *2* *17574* , ty máš rád všechny bytosti bo ty jsi Dobrák od kosti . Omlouvám se , teď musím do Tesca nebo bych příští týden umřel hungrem . *33664*



| Předmět: RE: RE: RE:
28.03.26 09:21:00 | #4677 (3)

occident - chapu te - ja mel ted telefon od kamos mel nehodu v aute je OK poze narazehe stehno na leve noze -- jinak kakahe je maorska slepice .