Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #4689

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
28.03.26 15:43:41 | #4689
Reakce na příspěvek #4680

No ale ty marže jsou skutečně obrovský u některých.
Nakupujou za stejný ceny, na pumpách jsou však rozdíly až 12 a více korun. Někde cca 40 za benzín, jinde přes 50,-.



| Předmět: RE: RE:
28.03.26 15:44:16 | #4690 (1)

V to má Babiš výjimečně pravdu.



| Předmět: RE: RE: RE:
28.03.26 15:50:33 | #4691 (2)

jenže sám má na své pumpě drahotu...



| Předmět: RE: RE:
28.03.26 15:50:37 | #4692 (1)

Tak vlastně od 39,- jsou ty ceny na pumpách. V těch maržích jsou fakt propastný rozdíly.



| Předmět: RE: RE:
28.03.26 21:00:51 | #4698 (1)

Největší marži z benzínu a nafty má trvale a pořád stát.
Spotřební daň a DPH tvoří téměř polovinu ceny paliv.