Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #5765

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 19:53:53 | #5765
Reakce na příspěvek #5763

Antivaxer je synonymum pro debila , čím míň o věci ví , tím větší je to blb . *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:25:23 | #5768 (1)

Taky jsem dosla ke stejnemu zaveru.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:30:49 | #5771 (2)

Tragédie je, že antivaxeři jsou i tady, (na Chatujme) mezi kdysi normálně uvažujícími lidmi - viz správcová jedné vedlejší diskuze



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:32:16 | #5772 (3)

Taky nejsem očkovanej na kovid, nevěřil jsem tomu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:38:06 | #5776 (3)

takže 90% českých lékařů se neočkovalo proti cov, tak jsou antivaxseři??? nebo tomu nerozumí a měl bys je Ty učit???



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:34:05 | #5801 (4)

90% je údaj o neočkovaných lékařích z aktuální sezóny respiračních chorob *20363*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 22:33:59 | #5810 (5)

nevěří na to, co dělají



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 06:56:45 | #5824 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:30:41 | #5770 (1)

profesor Turánek se 42 lety praxe očkování nedoporučoval. má i 3 doktoráty... Řekl bych, že o vakcinaci ví dost. mazali mu nedemokraticky videa.....

Jednu pravdu jsme tu měli 40 let.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:33:58 | #5773 (2)

upozorňoval mimo jiné, že se to dostává do varlat a vaječníků...

A všude poklesla porodnost, právě ale u očkovaných žen... zajímavá náhoda.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:43:56 | #5780 (3)

No vida a svádělo se to na Fialovo vládnutí, že není porodnost.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:48:30 | #5781 (3)

Prave ze teorie, ze pokles porodnosti souvisi s ockovanim nebyla vedecky potvrzena!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:12:05 | #5792 (4)

už ano, pokud vím.. Mimochodem, víš, že nelze dokázat existenci lidí, ani včerejšího dne?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:35:18 | #5774 (1)

takže 90% českých lékařů jsou debilové?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 06:29:15 | #5820 (2)

Ne, debil je ouplně někdo jiný
V době kdy Covid řádil, byla očkována většina doktorů a sester *4585*