Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #5837

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
13.05.26 08:53:51 | #5837
Reakce na příspěvek #5835

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-francouzska-policie-uzavrela-vysetrovani-kauzy-babisova-panstvi-305961

Jako ´správný vlastenec , kterému záleží na prosperujícím fungování státu ve prospěch jeho občanů , optimalizuje svoje prachy na "ofšourech" . *33648* *33648*
A za ušetřené si pak "pazúr" koupil zámek na Cote d'Azur . *2* *17574* *2* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
13.05.26 09:23:26 | #5839 (1)

Vypadá to, že frantíci shodí Babišovo další zlodějnu se stolu .....



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 10:35:26 | #5840 (2)

Babiš má imunitu, takže nic nenadělají. Inu, podvádět a krást se musí umět!
Za to tě budou lidé obdivovat.
Slušný člověk je ostatním k smíchu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:27:59 | #5842 (3)

Slovenský scénář.
Ale myslím, že v ČR se lidi proberou.
Na Slovensku to nehrozí - tady to drží fico-ovce.
*5655* *5655*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 16:25:45 | #5847 (4)

Tady to drží "babišky":
"Když oni všichni tomu panu Babišovi tak ubližují - a on to přece myslí s námi dobře! Maká pro lidi 16 hodin denně a všechny peníze posílá matkám samoživitelkám - no uznejte, KDO to tak dělá? On přece z toho vládnutí nic nemá, on to dělá zadarmo!"
Pak můžeš říkat co chceš - odpoví ti na to, že oni tomu sice vůbec nerozumí ale když to Pan Babiš říká, tak je to určitě pravda!
Do toho ještě výfuci a pitomiovci.... a staří komouši.
Češi jsou stejně blbý národ jako Slováci....
JAK RÁDA BYCH SE MÝLILA! *6680*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 18:30:53 | #5849 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 20:44:58 | #5850 (4)

To je přece jen přehnané srovnání, z ČR nikdo nejezdí do Moskvy líbat zadek Putinovi.