Je moc dobře ,že jim chtějí přistřihnout křídla 👍 úřad práce
už pro ně má připravené rekvalifikační kurzy. Mámeálo pomocníků ve
zdravotnictví, řidičů ,svářečů . Techniků v průmyslu a stavebnictví.

Je moc dobře ,že jim chtějí přistřihnout křídla 👍 úřad práce
už pro ně má připravené rekvalifikační kurzy. Mámeálo pomocníků ve
zdravotnictví, řidičů ,svářečů . Techniků v průmyslu a stavebnictví.

Nechal bych ČT dva kanály, jeden zprávy, druhý zábava, polovinu
zaměstnanců propustit, prachy krouhnout na polovinu. A za každou
neobjektivitu milionové pokuty. 
Tomu bych vyčlenil čas v té zpravodajské stanici v rámci historie,
protože pro mnohé z nás už by bylo porno historický film. 
Nj , s tou tvojí úchylkou moc pořadů není . Pro tu vaši minoritu by
pasoval třeba seriál s názvem Hovnocuc .

Když to je Veřejnoprávní, tak to musí být pro všechny. Já chci za těch mých 2500Kč/rok vidět na obrazovce hovno v hubě aspoň 1 hodinu/rok.
Mas tri deti a udajne i manzelku, muzes si to doma zaridit soukrome a zadarmo, krome toho na tvem foru mas i sympatizantky, jiste ti rady vyhovi...
největší prdel
je že se na ČT vůbec
nedíváš, protože nemáš doma televizi. 
Všechno mít nemůžeš . Ale dobrá zpráva je tu i pro tebe , v
kroměřížském blázinci přistavují pavilón akutní péče za 3/4 miliardy
. 
Ty ses , kkte , ještě neodstěhoval do toho Dagestánu ? Stale jucháš nad
úspechy okupanttů , šmejde? 
Dlouho tady juchat nebude, stačí, že juchá jinde, ale dáme mu šanci, aby to zabalil sám...
Co Čech, to politolik. Takový svářeče dělat nebude. Plná huba
"moudrých" keců. Dej mu do ruky nějaký pracovní nástroj a okamžitě je
nás o jednoho obyvatelě ČR méně
