Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6463

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #6463
Reakce na příspěvek #6459

Je moc dobře ,že jim chtějí přistřihnout křídla 👍 úřad práce už pro ně má připravené rekvalifikační kurzy. Mámeálo pomocníků ve zdravotnictví, řidičů ,svářečů . Techniků v průmyslu a stavebnictví. *14503* *14503*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6464 (1)

Nechal bych ČT dva kanály, jeden zprávy, druhý zábava, polovinu zaměstnanců propustit, prachy krouhnout na polovinu. A za každou neobjektivitu milionové pokuty. *691*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6466 (2)

A jeden nový kanál pro úchyly bys nechtěl ? *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6468 (3)

Tomu bych vyčlenil čas v té zpravodajské stanici v rámci historie, protože pro mnohé z nás už by bylo porno historický film. *691*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6470 (4)

Nj , s tou tvojí úchylkou moc pořadů není . Pro tu vaši minoritu by pasoval třeba seriál s názvem Hovnocuc . *2* *17574* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6471 (5)

Když to je Veřejnoprávní, tak to musí být pro všechny. Já chci za těch mých 2500Kč/rok vidět na obrazovce hovno v hubě aspoň 1 hodinu/rok.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6472 (6)

Mas tri deti a udajne i manzelku, muzes si to doma zaridit soukrome a zadarmo, krome toho na tvem foru mas i sympatizantky, jiste ti rady vyhovi...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6473 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6478 (8)

největší prdel *34073* je že se na ČT vůbec nedíváš, protože nemáš doma televizi. *27179*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 38 minutami | #6479 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6474 (6)

dívej se do zrcadla a máš to zadarmo...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6477 (6)

Všechno mít nemůžeš . Ale dobrá zpráva je tu i pro tebe , v kroměřížském blázinci přistavují pavilón akutní péče za 3/4 miliardy . *3449*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6465 (1)

Ty ses , kkte , ještě neodstěhoval do toho Dagestánu ? Stale jucháš nad úspechy okupanttů , šmejde? *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6467 (2)

Dlouho tady juchat nebude, stačí, že juchá jinde, ale dáme mu šanci, aby to zabalil sám...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6469 (3)

Už se to zase rozlézá jak rusák k sousedům .



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6475 (1)

Co Čech, to politolik. Takový svářeče dělat nebude. Plná huba "moudrých" keců. Dej mu do ruky nějaký pracovní nástroj a okamžitě je nás o jednoho obyvatelě ČR méně *13842* *34709*