Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6466

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6466
Reakce na příspěvek #6464

A jeden nový kanál pro úchyly bys nechtěl ? *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6468 (1)

Tomu bych vyčlenil čas v té zpravodajské stanici v rámci historie, protože pro mnohé z nás už by bylo porno historický film. *691*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6470 (2)

Nj , s tou tvojí úchylkou moc pořadů není . Pro tu vaši minoritu by pasoval třeba seriál s názvem Hovnocuc . *2* *17574* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6471 (3)

Když to je Veřejnoprávní, tak to musí být pro všechny. Já chci za těch mých 2500Kč/rok vidět na obrazovce hovno v hubě aspoň 1 hodinu/rok.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6472 (4)

Mas tri deti a udajne i manzelku, muzes si to doma zaridit soukrome a zadarmo, krome toho na tvem foru mas i sympatizantky, jiste ti rady vyhovi...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6473 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6474 (4)

dívej se do zrcadla a máš to zadarmo...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6477 (4)

Všechno mít nemůžeš . Ale dobrá zpráva je tu i pro tebe , v kroměřížském blázinci přistavují pavilón akutní péče za 3/4 miliardy . *3449*