A jeden nový kanál pro úchyly bys nechtěl ?

A jeden nový kanál pro úchyly bys nechtěl ?

Tomu bych vyčlenil čas v té zpravodajské stanici v rámci historie,
protože pro mnohé z nás už by bylo porno historický film. 
Nj , s tou tvojí úchylkou moc pořadů není . Pro tu vaši minoritu by
pasoval třeba seriál s názvem Hovnocuc .

Když to je Veřejnoprávní, tak to musí být pro všechny. Já chci za těch mých 2500Kč/rok vidět na obrazovce hovno v hubě aspoň 1 hodinu/rok.
Mas tri deti a udajne i manzelku, muzes si to doma zaridit soukrome a zadarmo, krome toho na tvem foru mas i sympatizantky, jiste ti rady vyhovi...
největší prdel
je že se na ČT vůbec
nedíváš, protože nemáš doma televizi. 
Všechno mít nemůžeš . Ale dobrá zpráva je tu i pro tebe , v
kroměřížském blázinci přistavují pavilón akutní péče za 3/4 miliardy
. 