Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6487

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Paráda.
před 9 hodinami | #6487
Reakce na příspěvek #6483

Republiku navenek zastupuje president . Tak zní ústava , zákon všech zákonů . Pokud president ujistil předsedu vlády coby rozhodující osobu určující směr zahraniční politiky , že nevybočí z jeho ideové linie , potom není co řešit .
Extempore otlemeného cirkusáka , podržtašky zloděje kuličkových per , je delegovaný štěkot pudla Kykyny . *2* *17574* *2* *33693*



| Předmět: RE: RE: RE: Paráda.
před 4 hodinami | #6488 (1)

Prezident s předsedou vlády mezi sebou problém nemají.
Jediný kdo má problém, je Macinka.
Všechno ostatní jsou kydy až žblepty.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Paráda.
před 2 hodinami | #6489 (2)

Soudruh soudruha nepotopí *19966*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Paráda.
před 2 hodinami | #6493 (2)

Babiš na Macinku nemá složku, tudíž s ním nemůže nakládat dle vlastního uvážení. A potřebuje ho.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Paráda.
před 2 hodinami | #6494 (3)

Mrázek měl mít ty složky lépe ukryté a slovenský ujo by ve vrcholné politice nikdy nebyl.