Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6509

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Pokud
před 7 hodinami | #6509
Reakce na příspěvek #6508

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé žumpě to rádi uvidí.

No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 7 hodinami | #6510 (1)

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu *4511* Reakci potrefeného kačera jsi asi zaznamenala.....tím bych to ukončil *33572*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6512 (2)

Pod přilbicí suchá tráva , ješitům buď třikrát sláva . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6513 (2)

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim potvrzuješ , že jsi blbý jak troky . *2* *17574* *17574* *33693* *33684*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6515 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6516 (4)

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění , že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva . *27179* *3620* *33648* je



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6517 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6518 (6)

Tak vidíš a už upaluj . *2* *2* *17574* *2354* *3490*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 3 hodinami | #6519 (7)

A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6522 (8)

Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie . *3490* *2354* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6523 (9)

Člověče pomatený *3426* Před chvíli mě vyhazuješ a teď bys chtěl abych pokračoval *9388* tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co chtěji, ty já tuze rád *13842* *34709*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6524 (10)

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou třeskutou inteligencí . *33693* *33684* *33648*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6525 (11)

Tak už si to ujasni v palici, ano? Ale to po tobě asi chci příliš *9388*